Salı
Soğuk
-14°C | -3°C
Çarşamba
Soğuk
-14°C | -3°C
Perşembe
Soğuk
-10°C | 2°C

Başkanın Mesajı

 Sizlerin takdirleriyle geldiğimiz görevimizde, ilk günden bu yana karşılıklı sevgi ve saygı içerisinde, samimiyetle, bizlere olan güveninizi arkamızda hissederek hareket ederken, yenilenen resmi internet sitemizle de sizlerin karşısında, yine sizler için varız...

Doğup büyüdüğümüz topraklara, memleketimiz Alpu'ya hizmet etmenin manevi hazzını yaşamaya devam ederken, temel belediyecilik hizmetlerimizin yanı sıra modern, yaşanılabilir ve gelecek nesillere ‘işte benim memleketim’ dedirtecek bir ‘Alpu’ oluşturabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Atalarımızın ve şehitlerimizin kanlarıyla vatan yaptıkları bu topraklara ve milletimize karşı olan büyük sorumluluğumuzun bilincindeyiz...

1954 yılında kurulan köklü bir geçmişe sahip belediyemizdeki bu önemli makamlarımızda Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır' sözü rehberliğinde hareket ediyoruz. Dürüst çalışmanın ve verilen sözleri tutmanın karşılığında elde edilen güvenin, bizler için en önemli sermaye olduğuna inanıyoruz. Şuan ilçemizde bugünümüzü ve geleceğimizi çok iyi tahlil ederek yaptığımız planlamalarımız ve akabinde ki hizmetlerimiz ilçemizde farkındalık yaratmaktadır. Bu anlamda halkımızın sabrıyla, desteğiyle ve en önemlisi inancıyla çok daha büyük işlere imza atacağımızı dair inancımız tamdır. Sağlıklı ve gerçekleşebilir öngörülerde bulunduğumuz, hepsinden de öte siz vatandaşlarımızın ve Alpu'muzun ihtiyaçlarının önceliklerini iyi tespit ettiğimiz sürece, birlik, beraberlik ve ciddiyet içerisinde emin adımlarla ve kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz.

Gelenekten geleceğe taşıdığımız değerleri, gelecek nesillere aktarılmasını sağlarken, modern çizgilerle hayata kazandırmak için, hepsinden öte siz değerli hemşehrilerimizin yaşam kalitesini yükseltmek için katılımcı bir yönetim anlayışını benimsiyoruz.

Sizlerin bize verdiğiniz yetkiyle Belediye meclis üyelerimiz ve tüm belediye çalışanlarımızla birlikte, tüm zorlukları aşarak sizlere hizmet etmek için özverili bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Yaptığımız hizmetleri öncelikle devletimizin bekası, sonrasında da siz Alpulu hemşehrilerimizin mutluluğu için yapıyoruz. Şimdiye kadar Alpulular ile gönüllerimizi birbirimize açtık ve zorlukları birlikte göğüsledik.

Daha nice büyük başarıların altına birlikte imza atacağız, bunun kıvancını birlikte paylaşacağız.

 


 

Copyrigt © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Design By ELSEZ Bilişim